Skola duchovní léčby dle Horst Krohne

Susanne Rieger

Susanne Rieger MSc

Studium
Energetický lěčitel

ANFRAGE SENDEN
SEMINAR-TERMINE

Vedení seminářů

Dipl. Psych. Susanne Rieger MSc

Jsem ročník 1963. Zdravotní sestra, psycholožka, trenérka pro rozvoj osobnosti a komunikaci a v neposlední řadě coach. Matka tří dospělých dětí a babička, žijící v nádherném Tullnu na Dunaji v Rakousku, dohromady s rodinou a dvěma pejsky, kteří nám způsobují mnoho radosti.

Od května tohoto roku také docentka školy pro duchovní léčbu. Možná, že se teď optáte: jak se dostane akademička k něčemu takovému jako je duchovní léčba?
To je jednoduché. Díky mému vlastnímu trápení a onemocnění. Zhruba před 18 lety byla u mne diagnostikována revmatická artritida. Nejprve byly postiženy malé klouby u prstů na rukou a na nohou, poté přišla krční a bederní páteř a hned nato se ozvala kolena a kyčel. Za deset let trápení, v roce 2008 jsem nebyla schopna přišít knoflík a podat někomu ruku působilo příšerné bolesti. To vůbec nemluvím o nohách a koleně. Neexistoval den bez bolesti a některé noci byly tak hrozné, že jsem nemohla ležet, kvůli bolestem v zádech. Začala má lékařská odysea – bohužel bez jediné vyhlídky na zlepšení. Po pár letech, kdy bylo všechno i přes medikamenty ještě horší ,mi shodně řekl ortopéd a internista -: „Nemůžeme Vám už nijak pomoci, poohlédněte se po něčem alternativním…“

A přesně to jsem udělala – protože mi bylo jednoho večera jasné, že stojím na rozcestí v mých pouhým čtyřiceti pěti letech, kde na jednu stranu stojí ukazatel s nápisem – Nemoc a na druhou stranu stojí – Zdraví. A tak jsem začala hledat a nalezla jsem…Human energeticu, epigenetiku, Dr.Hammera ale hlavně Horsta Krohne. Dvě věci , které jsou nerozlučně spolu spojeny , změnily celý můj život. Human Energetik a Horst Krohne. Nejenom, že se mé klouby neustále zlepšují a hlavně nebolí, nejen, že zase mohu hrát na klavír, anebo se rýt v zahradě. Ale k tomu navíc už nemusím schovávat takové schopnosti jako je například medialita (která se u mne objevila již v raném věku), astrologii a v neposlední řadě i jasnovidectví.

Mě je jasné, jak to zní, nicméně je to skutečnost a od května 2017 jsem se stala docentkou na škole Horsta Krohneho a pracuji nejenom v mé praxi v Rakousku a v Čechách , ale také připravuji nové léčitele na jejich poslání – pomoci druhým. Mě osobně je při mé práci velmi důležité, když vidím výraz v obličeji mých klientů po settingu. Obličeje vypadají odpočatě, svítí, rysy změknou a tváře se zdravě zbarví. Ale nejkrásnější jsou oči – rozzářené a naprosto čisté, bez bolesti, beze smutku, bez trápení – a já vím v tom momentě, že jsem mohla pomoci…..a to je mi svaté.

 

Skola duchovní léčby dle Horst Krohne

Zakladatel „Školy duchovní léčby„ Horst Krohne, se leta zajímal o způsoby léčby duchem. Společně s léčiteli z celého světa dal dohromady vědecky podložený a vyzkoušený systém výuky a s ním dlouhá léta úspěšně pracoval. Tato metodika dává každému člověku možnost, seznámit se se způsoby duchovní léčby. Ve škole se vlastní mediální talent nastávajících léčitelů podchytí a neustále se rozvíjí.

K tomu patří jasnovidectví, vizualizace a léčba přenášením univerzální energie.

Systém Horsta Krohne je dosažitelný a naučitelný pro každého a dá se v praxi výborně využít. Jeho silnou stránkou je možnost integrace do nejrůznějších směrů terapie. Metodika vyvinutá Horstem Krohne směřuje v prvé řadě k nalezení příčiny onemocnění. Symptomatika je na druhém místě. Skutečné vyléčení z onemocnění nastává až tehdy, když je nalezena a zpracována jeho příčina. To se děje v energetických polích naší aury, meridiánů a čaker.

Literatura:

Horst Krohne (2013) Der Geist, der mich rief – Vom Wirken der göttlichen Heilkraft, Ansata Verlag.
Horst Krohne (2003) Die Schule der Geistheilung, Ansata Verlag
Horst Krohne (2007) Geistheilung ist ansteckende Gesundheit: Wie und warum Heilung durch Energie funktioniert, Ansata Verlag.

Horst Krohne

Horst Krohne