Reference

Reference – Klienti – dálková léčba

L.M. CZ

Paní Rieger přístup k léčbě je velmi příjemný a citlivý. Nejdříve jsem byl skeptický, ta sezení jsou fokusována na klienta – tzn. Žádné „další a další“ jako u lékaře.

Trpím už 25 let silnou sennou rýmou. Po léčbě paní Rieger jsou symptomy skoro všechny pryč a já mohu znovu užívat hlavně v létě. Což pro mne představuje zvýšení životní kvality a za to chci tímto poděkovat a doufám, že paní Rieger může pomoci ještě spoustě jiných lidí.

Z.H. CZ

…dnes jsem si cca v 8:00 hodin skřípla nerv mezi lopatkami, zůstala jsem v bolestech a nemohla jsem se hnout a hýbat rukou. Požádala jsem moji léčitelku Zuzanu Rieger o pomoc, kdy na dálku z Rakouska začala v 9:15 léčba, která trvala cca 20 minut, kdy už během léčby jsem cítila úlevu a ve 12:00 jsem byla plně pohyblivá, mohla jsem hýbat rukou a nadechovat se bez bolesti…a to už zůstalo a nyní jsem úplně bez bolesti. Děkuji z celého srdce Zuzince… zázraky se dějí a fungují a jsem za to ráda …

Dále obsáhlý popis léčby s dokumentací klienta o jeho glykemii a zánětu ledvin.

H.N. CZ

NEDĚLE 9. 7. AŽ ÚTERÝ 11. 7.

Od dvou let jsem diabetik (diabetes mellitus I. typu), glykémie nemám plně kompenzované. V neděli okolo oběda začínám cítit, že močový měchýř není v pořádku. Prve jen slabě, náznaky, ale stále častější a akutnější potřeba močení je zjevná. Stav se postupně zhoršuje, močový měchýř bolí, pociťuji pálení na konci močení, v moči se objevuje bílkovina, dle testovacích proužků na 3. stupni. I teplota je zvýšená přes 37°, ač teploty většinou nemívám. S myšlenkou, že „to snad přejde“ nasazuji posledních pár tablet Uroval Akut (brusinky + D-manosa), co mám doma a Apo-ibuprofen a ležím zabalená do dek.

STŘEDA 12. 7.

Ráno se mi zdá, že se mi udělalo trochu lépe, bílkovina se v ranní moči neukázala. Ovšem večer, po uspěchaném dni mimo domov, je mi zase špatně, ba ještě hůře, než včera. Teplota zvýšená 37,4 °, opět se objevuje bílkovina na stupni 3-4.

ČTVRTEK 13. 7.

Ranní močení bylo mimořádně nepříjemné, pocit pálení přechází až do řezavého, močový měchýř i močová trubice velmi bolí, bolestí mám až nafouknutý celý podbříšek. Bílkovina je na 3-4. Během dopoledne začínám cítit i tlak v ledvinách. Zánět ledvin jsem měla před dvěma lety, proto vím, že je to nyní špatné…

Ve 12hod začínáme s PRVNÍ LÉČBOU na dálku. Během působení cítím brnění, příliv energie do celého těla, příjemné teplo v břiše a kterak bolestí napnutý podbříšek povoluje. Potvrzuje se přesně to, co jsem si myslela, Susanne mi píše, že je zasažen močový měchýř, močovody také a zánět jde do ledvin, přičemž vznik byl na pravé straně. Celé odpoledne prospím. Cítím, že levá ledvina se zhoršila, tlačí a píchá, zatímco ta pravá je již klidná.

Další léčba je ve 21hod. Aniž bych si na cokoliv stěžovala, Susanne mi sděluje, že ač začal zánět v levé ledvině, celkově horší je ta levá, v močovodech to též vypadá lépe, už ne tak zanícené, to už odeznívá. V močovém měchýři pak prý je stále několik míst, které se zaněcují. Musím více pít, zahřívat ledviny i močový měchýř a byly mi doporučeny ve zvýšeném dávkování Brusinky. Zánět je prý silný, takže nám to bude trvat trochu déle, ale poradíme si s tím. Bohužel jsem se o pomoc neozvala včas a zánětlivý proces se rozjel již naplno. Večerní glykemie 17,4 mmol je toho jen důkazem.

PÁTEK 14. 7.

Bílkovina v moči je na stupni 2, při močení pocit pálení až řezání a plného měchýře i po vymočení, což je ráno nejhorší, ale ledviny bolí o trošičku méně. Teplota je na 37,2°. Poznatky z dalšího léčení to potvrzují – pravá ledvina je prý už jen minimálně podrážděná, stejně jako močovod. Levá ledvina se taky vylepšuje, ale je slabší, což souhlasí, při mých třech silných zánětech ledvin, které jsem dosud prodělala, byla vždy zasažena ta levá. Po léčbě jsem unavená a usínám. Odpoledne jsem prodělala hypoglykemii – v 15hod. 3,7 mmol., neměla jsem předtím, než jsem usnula, chuť na oběd…

Druhé dnešní léčení je ve 20hod., levá ledvina pořád tlačí, ale nejde už o neustálou bodavou bolest, močový měchýř bolí, ale během léčby zase trochu povoluje. Bílkovina zůstává na 2, teplota se též drží pouze lehce nad 37°.

SOBOTA 15. 7.

Stav se lepší. Bílkovina je na 2. stupni, teplota 37.0°, glykemie v normě, 9,7 mmol. Ledvina je zase o něco méně citlivá, jen ten močový měchýř pořád bolí. Bolest se hlásí hlavně ráno, přes den je klidnější. Pocity na močení již nejsou nepřetržité. Celkově je mi lépe, už mám i chuť k jídlu. Tato situace je zázrak, bez zásahu bych touto dobou už byla jistě na pohotovosti s neskutečnou bolestí ledvin a vysokými horečkami, soudím dle vývoje při minulých onemocněních ledvin. Dnes mě čekají opět dvě léčby. Dle Susanne levá ledvina pracuje a probíhá v ní léčebný proces, má i lesklý povrch. Celý systém se začíná vracet do původní podoby. Večerní hodnoty jsou obdobné, bílkovina už jen na 1.stupni, teplota 36,9°, glykemie ovšem vysoká, 14,7 mmol.

NEDĚLE 16. 7. A PONDĚLÍ 17. 7.

Je mi opět o něco lépe. Bílkovina je i v ranní moči již pouze na stupni 1, teplota 36,8°. Nedělní ranní glykemie 5,7 mmol, to je dobré. Ulevilo se mi. Ledviny jsou v pořádku, pouze citlivé, močový měchýř zatím stále bolí a při domočování pálí až řeže, ale nemám už tu nutkavou potřebu k močení. Můj stav je ve srovnání se čtvrtek mnohem, mnohem lepší! Což mi potvrzuje i Susanne a v pondělí přecházíme na jednu léčbu denně. Ledviny nyní vypadají zdravě a leskle, fungují, močovody také v pořádku. Jen ten močový měchýř ještě potřebuje doléčit, čehož jsem si sama vědoma onou bolestí při močení. Pondělní glykémie jsou „rozhozené“, ranní, tj. 9hod – 13 mmol, což je vyšší, může však být ještě následkem hypoglykemie, před obědem ve 13hod – 7,9 mmol, to je v normě, před večeří 18hod – 6,1 mmol, načež večerní glykémie je 13,9 mmol, tedy zase vyšší. Bílkovina v moči klesá k nule.

ÚTERÝ 18. 7.

Bílkovina zůstává na 0, též teplota je normální (36,6°), jen glykémie zůstala zvýšená (11,0 mmol). Je mi již téměř dobře, už jen doléčit močový měchýř, při domočování totiž zatím stále ještě přetrvává bolest a palčivé pocity.

Večerní léčba se věnuje pankreasu, protože mne píchá na levé straně v břiše. Po léčbě se můj cukr dostává mezi 5,6 , a 6,6. Močový měchýř ještě trochu zlobí.

STREDA 19.7.

V boku již nic nepíchá, glykemie je ráno 9, ale moč.měchýř mě ještě bolí a proto opakujeme léčbu ještě v poledne. Podle Susanne vypadají ledviny a močovody dobře, zánět je jen na dně moč.měch. a v moč.trubici. Přesně tak to i cítím já. Po léčbě povoluje okamžitě bolest / po léčbě je bolest vždy menší, anebo ustane/.

L.S. CZ

Asi bych nevěřila, kdybych nezažila“… tak asi touto frází bych se ráda podělila o svou další zkušenost s léčením „na dálku“ tentokrát na téma bolest zubů. Po návštěvě zubaře a výměně korunky mě asi třetí den rozbolel zub a vůbec celá hlava.. bylo to samozřejmě velmi nepříjemné…:-(.. Oslovila jsem tedy jednu velmi empatickou bytost Susanne Rieger která mě již jednou pomohla „vyléčit“ touto metodou…Upřímně řečeno, myslela jsem si: “ zuby na dálku, no nevím“…ale zkusily jsme :-).. a jak říkám, zázraky se dějí..po prvním působení odešla bolest zubu 😀 , ach ta úleva 😀 ♥ ale hlava ještě bolela.. druhý den se tedy léčilo ještě jednou. Během této „operace“ jsem doslova cítila, jako kdyby mě někdo operoval..někdo se mi hrabal v dásni… Ten někdo jsi byla Susanne Rieger ty a já bych bez tebe spolykala snad celou krabičku ibuprofenu .. a tak bych ti touto cestou velmi ráda poděkovala, že jsi nezklamala a velmi famozně sis poradila i s takovou bolestí, jako jsou zuby♥♥♥ moc děkuji „Zuzi“

L.S.CZ

…angína vyléčena za 2 dny ? proč ne ? díky Susanne Rieger se můj syn (12 let) vyléčil z angíny během dvou dnů a to ze vzdálenosti cca 400 km… bílé čepy na mandlích zmizly hned po prvním působení…horečky ustoupily druhý den…. ooo, jaký komfort bez antibiotik…Zuzziii, čekali jsme 5 dní, jestli se nemoc nevrátí … je zdravý jako „řepa“… moc moc moc děkujeme💞💞💞

P.S. CZ

Mate zdravotni problem? Nefungujou vam farmaceuticke pripravky? Muzu vam doporucit jednu skvelou pani, ktera me za jedno sezeni zbavila alergie na mleko a nyni me uspesne leci alergii na pyly… dekuji, ses nas andilek Susanne Rieger 🖒🖒

K.S.

Ráda bych se podělila o svoji zkušenost se skvělým člověkem a úžasnou léčitelkou Susann.
Jsou to asi ctyři měsíce co se mi na levé noze udělal svedivy pupínek možná štípnutí to si nejsem jistá.myslela jsem že časem zmizí tak jsem ho ignorovala.Jenže postupem času se to místo ošklivě zvětšovalo,svědělo a plnilo jakymsi hnisem.na povrchu se mi tvořil strup.vypadalo to opravdu ošklivě a tak jsem se objednala ke kožnímu lékaři.tam mi bylo řečeno že mě nejspíš něco kouslo a do rány se mi dostaly bakterie.dostala jsem tedy mastičku.ze začátku mi přišlo že zabírá,bohužel pak se to ale zase zhoršovalo.Proto jsem na doporučení známých navštívila Susann.Při každé návštěvě jsem se cítila skvělě a noha se rychle léčila.Pamatuji se jak jsem po jednom sezeni a působení jejich „zázračných“rukou sedla do auta a citila jak mi z rány teče plno hnisu,šlo to prostě ven.den ode dne byla rána čistější a mazat jsem skoro přestala.Za mě určitě doporučuji.

Gabi R. aus der Nähe von Wien

2013 war ich am Tiefpunkt meines Lebens angelangt……… Durch Zufall lernte ich im Frühling 2014 Susi Rieger kennen. Mit ihrer Methode begann langsam und kontinuierlich mein Lebenswille und Lebensmut wieder zu wachsen. Sie lernte mir, wie ich aktiv an mir arbeiten konnte….mir ist klar, ohne Susis Unterstützung würde es mir heute nicht so gut gehen!  Herzlichen Dank

Ritta B. aus Wien

(…) nach vielen Jahren durch Schmerzen gehend, habe ich mal die Methode vom Susanne Rieger kennengelernt. Eine Mischung aus Schulung, Workshops, Energetik und Hausaufgaben haben meine Schmerzen soweit minimiert, dass ich mich wieder gut bewegen konnte.
Nach einiger Zeit merkte ich, dass sich sogar die Gelenke, die davor nicht so elastisch waren, in die ursprüngliche Position, aus der sie durch Verspannungen und Schmerzen „ausgerutscht“ sind, „zurückkehren“. Der Prozess ist noch nicht abgeschlossen, aber ich vertraue auf diesen Weg und danke Susanne für Ihre Unterstützung und freue mich jeden Tag über die Fortschritte, die ich mache.
Vielen lieben Dank

Ulrike R. aus Dorfen

Nachdem ich Sie mit Ihrer Geschichte ganz zufällig und auch noch nur die letzten 2 Minuten in der TV Sendung von „Fliege“ gesehen habe, musste mein Mann mir Ihre Adresse und Telefonnummer über das Internet besorgen. Da ich selbst an den Einfluss des Mondes in unserem Leben glaube, wollte ich natürlich wissen, wann der beste Zeitpunkt für mich ist, ein Mädchen zu bekommen. Der nächst mögliche Zeitpunkt laut Ihrer Berechnung wurde berechnet. Diese Gelegenheit haben wir genutzt und die gewünschte Schwangerschaft ist eingetreten. Durch eine Untersuchung des Fruchtwassers ließ ich das Geschlecht meines Babys bestimmen und war wirklich erstaunt, dass es ein Mädchen wird. Ich bin sehr glücklich darüber, dass nach 3 Buben endlich das ersehnte Mädchen kommt. Welch ein Glück, dass ich zufällig diese Sendung gesehen habe.

Nina F. aus Tulln

Liebe Susanne, ich hab letzte Nacht so gut geschlafen wie schon lange nicht mehr! Das ist sicher Dank deiner Behandlung gestern.
Danke nochmal und liebe Grüße

Jan S. aus Wien

Ich habe mehr als 30 Jahre geraucht. Täglich mehr als ein Päckchen. Allmählich habe ich Schwierigkeiten beim Atmen bekommen, selbst beim Treppensteigen habe ich schon nach 2 Stockwerken husten müssen. Nach einer schweren Grippe, die auch eine Lungenentzündung verursacht hatte, hat mich mein Arzt darauf aufmerksam gemacht, dass meine Lunge nicht mehr richtig funktioniert – nur noch etwa 60% war im Einsatz und mir wurde klar, dass ich mit dem Rauchen einfach aufhören muss!
Nur es ist leicht gesagt „höre auf“. Ich habe es in den letzten 2 Jahren vier mal versucht – vergeblich. Ich habe einfach nicht durchgehalten. Es war schlimm, und ich glaube, dass fast jeder, der das schon mal versucht hatte – mir jetzt zustimmen würde…
Dann kam mir die Broschüre „Endlich Nichtraucher“ in die Hände und ich dachte mir: „Naja, es liest sich nicht schlecht. Ich versuche es doch nochmal“ – hatte aber keine großen Erwartungen mehr.
Und dann – ich hätte nie gedacht, dass es auch so einfach sein könnte.
Einfach aufhören!!!! Nach der ersten Beratung habe ich noch am Abend geraucht … und am nächsten Tag haben mir die Zigaretten nicht mehr so geschmeckt … und das ging die ganze Woche so, dass ich meinen Konsum von 30 Zigaretten am Tag auf max. 3 Zigaretten täglich verringert habe.
Ich hatte die zweite Beratung bei Susanne Rieger und die folgende Woche habe ich nur noch eine Zigarette zusätzlich geraucht und danach dachte ich mir – wenn es nur noch eine ist – warum einfach auch die nicht weg lassen?
Den dritten Termin bei Susanne Rieger hätte ich eigentlich nicht mehr gebraucht – ich rauche einfach nicht mehr.
Das ist unglaublich! Alle, die mich kennen, wundern sich sehr. Auch und vor allem deshalb, weil ich überhaupt keine Nebenerscheinungen hatte. Ich war nicht nervös, ich war nicht böse, ich konnte schlafen, ich habe nicht zusätzlich gegessen!
Ich bin bis heute noch fassungslos, es ist wie ein Wunder und ich freue mich sehr, dass ich es geschafft habe.
Danke Susanne!

Brustkrebs: Januar 2015 : Eine 40-jährige Frau mit Brustkrebs, der gerade entdeckt worden ist.
Bereits nach einer Woche des Energienausgleiches, bildeten sich die geschwollenen Lymphknoten in der Achsel zurück und nach einem Monat begann der Tumor zu schrumpfen. Sie hat sich zusätzlich zu einer Chemotherapie entschlossen und die energetische Harmonisierung hilft ihr auch bei den unschönen Nebenwirkungen, welche Chemotherapien mit sich bringen.
Heute, nach einem Jahr ist sie gesund.

Muttermund PAP

Eine 26-jährige Klientin kam nach dem Befund ihres Gynäkologen im Oktober 2015. Ihr PAP war 3- und sie bekam Angst. Innerhalb einer Woche bekam sie dreimal den Ausgleich der Energien mit gezieltem Fokus an ihren Bauch. Danach wurde nochmal ein Abstrich gemacht. Bereits nach einer Woche war der Wert auf PAP 2 gesunken. Der Klienten geht es bis heute gut.

Was ist PAP? Der Zytologe (ein Facharzt für Pathologie) muss also eindeutig sagen, ob die Frau, von der der Abstrich stammt, mit Sicherheit frei von verdächtigen Zellen des Muttermundes ist, oder ob sie einer weiterführenden Diagnostik zugeführt werden muss. Eindeutig deshalb, weil üblicherweise der nächste Krebsabstrich erst wieder nach einem Jahr gemacht werden wird und innerhalb dieser Zeit sich bereits bestehende Zellveränderungen zu einem echten Krebs entwickeln könnten. Das Problem dabei ist aber, dass es bei Zellveränderungen, wie auch sonst in der Biologie, fast immer Übergangsformen gibt, die daher nie eindeutig eingeordnet werden können. Natürlich hängt die Beurteilung dieser Übergangsformen auch von der Erfahrung und der Gewissenhaftigkeit des Untersuchers ab.

Aus diesen Gründen hat man sich international geeinigt, die Krebsabstriche (nach ihrem Erfinder Dr. Papanicolaou) wie folgt einzuteilen:
• Pap 1 und Pap 2: Sicher keine krebsverdächtigen Zellen
• Pap 4 und Pap 5: sehr verdächtige Zellen, die mittels histologischer Untersuchung weiter abgeklärt werden müssen. Aber selbst in diesen Stadien ist bei entsprechender Therapie eine vollständige Heilung sehr wahrscheinlich.
Es bleibt also noch der Pap 3 als Bezeichnung für schwere entzündliche und / oder degenerative Veränderungen mit nicht sicherer Beurteilbarkeit (Entartung kann nicht ausgeschlossen werden).

Der Pap 3 wird der Übersichtlichkeit halber in folgende Untergruppen aufgeteilt, die wiederum jede eine andere weitere, heutzutage sehr differenzierte Vorgangsweise erfordern.
Vereinfacht sieht das dann etwa so aus:
• Pap 3D (steht für Dysplasie): Zellveränderungen im Sinne von Krebsvorstufen, die sich aber vollständig zurückbilden können.
• Pap 3G (steht für glandulär): Atypische Drüsenzellen aus dem inneren Zervikalkanal oder aus der Gebärmutterhöhle.
• Pap 3 – ohne Zusatz: schwere entzündliche und/oder degenerative Veränderungen mit nicht sicher beurteilbarer Dignität (gut- oder bösartig!). Krebsvorstufen oder sogar Krebs nicht auszuschließen
Quelle: Dr.Lindgard Wien 2012

Dickdarmkrebs

Ein 53-jähriger Mann, der mit drei Tumoren im Dickdarm zu mir kam. Nach drei Chemotherapien, die er in den vergangenen 2 Jahren überstanden hatte, kam er im Dezember 2015 zu uns. Leider sind die Tumore nicht verschwunden. Auch seine Therapie mit B17 ist nach 18 Wochen immer noch nicht erfolgreich. (normale Dauer 20 Wochen). Seine Blutwerte sind immer noch sehr schlecht.

Bereits nach dem zweiten Besuch, erlitt der Klient eine Heilkrise und ab da an ging es aufwärts. Die Schmerzen sind komplett verschwunden, er fühlt sich soweit gut, dass er mit körperlichem Training begonnen hat. Nicht nur der Energieausgleich mit dem Fokus auf seinen Dickdarm, sondern auch diverse Gespräche führten zum Erfolg. Am 08.02.2016 wurde sein Zustand durch ein MRT erneut überprüft und das Ergebnis konnte sich sehen lassen: Ein Tumor ist komplett verschwunden, ein weiterer ist kleiner geworden. Die Behandlung des Klienten wird selbstverständlich weitergeführt.