Rakovina

Ca. 95{bd016cf22c3abb8f31c7b061c43d2d0bae2d4b164f3e2e5cc5bf073bc21e0365} všech rakovinových onemocněních je léčitelná!

Ale náš organizmus je také komplexní systém energií, které zaručují zdraví, pokud jsou v harmonii.

Když tělo dostane všechny výživné látky, které potřebuje k funkci, je schopno všechny své problémy a „onemocnění“ vyřešit samo.

Ale čas od času je toho na tělo hodně a my onemocníme. Často se zde jedná o komunikační problémy mezi jednotlivými systémy. Právě nyní potřebuje náš organizmus popostrčit do směru zdraví.

S vyrovnanou a dobře proudící energií v našem organizmu mají medikamenty lepší účinek. Únava, bolesti a ostatní nepříjemnosti se postupně zmenšují až zmizí úplně.

Co tomu říkají vědci?

Prof.Dr.Fritz A.Popp z institutu pro biofyziku v Neusse prokázal, že senzitivní jedinci jsou schopni energii v jejich rukou měnit podle potřeby.

Prof.Popp objevil biofotonové záření, které měl původně za jiný typ záření. Toto biofotonové záření je schopno chovat se jako laserový paprsek a tím pádem také schopen nést informaci.

Materie neexistuje. To, co považujeme za pevnou hmotu, jsou konec konců jen víry energie ve vakuu.

Má vlastní zkušenost

Spojení medicínské terapie a energetiky zvyšuje x násobně šanci uzdravit se skoro z jakékoliv nemoci : od rýmy po tumor a rakovinu.

Má role

Doprovázím Vás, tak dlouho, až Váš organismus ukáže zlepšení.

Samozřejmě, že nadále navštěvujete Vašeho lékaře a berete jím předepsanou medicínu.

Neprovozuji terapii, pouze srovnávám a vyrovnávám energie ve vašem organismu, aby dostal šanci se sám uzdravit a vše potřebné k uzdravení dostal.

A to zaručeně funguje!!!

 

Dostat do kontaktu:

Dipl.Psych. Susanne Rieger MSc

Tel: +43 676 47 74 668

Tel: +43 676 46 79 166