O mně

R-BIOCONNECT
Susanne Rieger, Dipl. Psych. MSc

Susanne Rieger MSc Dipl. Psych.Jsem ročník 1963. Sportovní a hospodářská psycholožka
Ale také zdravotní sestra, žijící v Rakousku kousek od Vídně,
matka tří dětí a i už babička.

Již před čtyřiceti lety jsme ve sportu pracovali i mentálně
A sama vím, jak užitečné to bylo – byla jsem sama ve
vrcholovém sportu pár let.

Tak jak to v životě chodí ( anebo tomu napomůžeme) ze snu kariéry ve vrcholovém sportu toho mnoho nezůstalo, ale za to řídím přes dobrých dvacet let svoji vlastní firmu, která se specializovala na vzdělávání, coaching a fúze firem.

Při mém hledání nových metod pro klienty se stresovou symptomatikou, burnout syndromem a zátěží v pracovním životě jsem narazila na humánní energetiku.

A začala ji studovat u jednoho z nejúspěšnějších energetiků současnosti pana Horsta Krohneho, který jako první v Evropě , založil před deseti lety školu pro energetiku. Tato škola trvá dva až tři roky – podle toho , jak se člověk sám rozvíjí a nesestává jen z pár dní „školení“.

Výsledkem mého studia bylo vyléčení mé vlastní letité revmatoidní artritidy, kterou jsem velmi trpěla. Bolesti hlavy zmizely. Vysoký krevní tlak také a já začala využívat znalosti ze školy i ve své denní práci s klienty.
Netrvalo dlouho a k problémům denního života klientů, se přidaly i zdravotní nesrovnalosti, které jsem se technikami Horsta Krohneho snažila vyrovnat. A to s úspěchem. At už burnout, depresivní epizody, nebo mentální problémy – ale i onemocnění jako problémy se štítnou žlázou, ledvinami, játry , alergiemi, chronickými bolestmi až po rakovinu. Klienti se začali uzdravovat a já byla paf….

A to byl začátek mé dlouhodobé cesty, cesty , kterou jsem odhodlána jít až do konce mého života.