PRUBEH LECBY ZDENDA

Léčba na dálku jak to vůbec funguje?

Energie

Kosmos a my sami jsme obklopeny energií. Všechno co existuje a co vidíme a cítíme je energie, zrovna tak naše myšlenky a pocity a celé naše Bytí. Ačkoliv nám to připadá všechno hmotné, je to ve skutečnosti velmi zhuštěná energie, která se stává při tomto zhuštění viditelnou pro nás. Všude existující a věčně presentní Energie přináší život a stvořitele na všech úrovních bytí.

Léčba na dálku

Ne pro všechny lidi je přípustná skutečnost, že obyčejným přiložením rukou může být přenesena léčivá energie. Ještě větší skepse je mezi lidmi, ohledně léčby na dálku. Může to být opravdu možné, léčivou energii přeposlat i přes velkou distanci ?

Léčba na dálku znamená , když léčitel pošle klientovi, /který se s léčitelem nenachází na stejném místě,/ léčivou energii. Léčitel se spojí duševně/duchovně se svým klientem – tzn. pošle mu energii „přes éter“.

Toto je možné při použití určité metody. O této metodě jsem sice slyšela a probrali jsme ji na naší škole, ale svou metodu, která je opravdu velmi úspěšná, jsem si vypracovala sama. Záleží na osobním talentu či daru od přírody, který tento léčitel má. Může se doplnit i modlitbou za tohoto klienta.

Podle druhu léčivé energie, může být i proces léčby a její trvání různý. Pro úspěch léčby je naprosto jedno, jestli se klient nachází vedle v místnosti, nebo v jiné zemi anebo dokonce na jiném kontinentu.

 • Mezitím již proběhly vědecké studie soustřeďující se na působnost léčby na dálku. Tak ukazuje vícekrát ověřená studie Columbia univerzity /USA z roku 2001, že např. hluboká modlitba, zvyšuje pravděpodobnost při umělém oplodnění, dojde častěji k otěhotnění. Ze skupiny žen, za které se modlilo, otěhotnělo skoro 50{bd016cf22c3abb8f31c7b061c43d2d0bae2d4b164f3e2e5cc5bf073bc21e0365} žen, oproti tomu jen 26{bd016cf22c3abb8f31c7b061c43d2d0bae2d4b164f3e2e5cc5bf073bc21e0365} v kontrolní skupině, kde se za ženy nemodlilo.
 • Další studie, kterou US lékařka Elisabeth Targ již v roce 1998 na jednom Symposiu v Harvardu představila, bylo dokázáno, že klienti s AIDS v pokročilém stádiu, kteří byli léčeni na dálku, nezemřeli. Zato ve druhé kontrolní skupině zemřelo 40 procent pacientů.
 • Brzy se očekávají výsledky univerzity ve Freiburgu, na které se provádí výzkum k evropské studii a která byla financována z EU financí. V této studii se dohromady 400 léčitelů staralo šest měsíců o 400 těžce nemocných z celé Evropy. Tito léčitelé pracovali s různými metodami léčby na dálku.

A jak jsem se k tomu dostala já sama?

Hodně mých klientů bydlí daleko i přes čtyři sta kilometrů. Jednoho dne měla jedna z mých klientek velké problémy se zánětem dásně a zubu po zubařském zákroku, který neproběhl zrovna šťastně. A tak jsme to zkusily.

O to větší bylo mé překvapení, že to úžasně fungovalo.

Nejenom, že klientka cítila – co se v jejích ústech děje, ale během dvou dní byla její dáseň bez zánětu a zdravá. Poté začalo těch akutních případů přibývat:

 • od angíny a vysokého krevního tlaku,
 • zrovna jako vysokého cukru u diabetiků,
 • přes akutní bolesti
 • až k takovým komplexním případům, jako je zánět ledvin a močového měchýře s bílkovinami v moči.
 • Jako je následovná léčba po termínu u mě v praxi u klientů s rakovinou, při které se tumory zmenšují, cysty se ztrácejí atd.

Ale vždy se jedná o akutní případy, a je skutečně neuvěřitelné, jak naše tělo rychle vše dá dohromady, když se mu dá možnost pracovat se zdravými energiemi.

Moji klienti byli nadšeni a bylo mi již sděleno, že moje léčba na dálku má silnější účinek, než když mi sedí klient v praxi.

Pár týdnů jsem zkoušela různé způsoby, až mi bylo jasno, že to je má technika při léčbě na dálku, která tak výborně funguje a také má schopnost vizualizace současně s uměním hlubokého ponoření do transu.

Tento stav transu je tak hluboký, že v něm nejsem schopna stát. Při jiné technice, u které se musí stát, musím nechat otevřené oči, což působí na hloubku transu a tím pádem na výsledek léčby.

A tak jsem si vyvinula také vlastní techniku při léčbě v praxi a spojila ji s technikou mého mentora Horsta Krohneho.

V současnosti se účinek obou technik /tedy v praxi a na dálku/vyrovnal a je naprosto jedno, zda klient je u mne v praxi anebo stovky kilometrů daleko.

Ale jednu podmínku u tohoto způsobu mám: Klienta musím znát osobně – tzn. už u mne musel být minimálně jednou – abych ho „,měla tzv. v ruce a mohla cítit jeho energii“. Pak v akutním případě onemocnění anebo při zvýšených hodnotách cukru či tlaku či pulsu , není problém i z velké dálky pomoci.

Dnes již existuje dostatek příkladů, které jsou vědecky prokázány. Přenos energie je reálný, a bylo to již fyzicky měřeno.

A kolik stojí taková léčba na dálku?

Placeno je od minuty. Minuta stojí pouhých 10 korun.

Minimální sazba je 30 minut – to znamená: 300,00 Kc za službu a zahrnuto je:

 • informace klienta,
 • mé dotazy, které běží přes Messenger anebo WhatsUpp, Skype je možný také
 • příprava klienta samotného na léčbu
 • plus má příprava max.5 minut
 • oboustranný feedback na konci léčby

Následující komunikace, tzn. dotazy na zdravotní stav z mé strany, otázky klienta, mé odpovědi atd. jsou samozřejmě bezplatné.

Velká většina klientů potřebuje:

 • 15 – 20 minut na léčbu samotnou
 • a 10-15 minut na společnou přípravu

Výhody: A to doma, v klidu a pohodě, hezky na vlastním gauči a s vlastní hudbou.

Hodně klientů skoro usíná, ale všichni cítí zlepšení např. bolesti skoro okamžitě mizí anebo se ztrácejí do pár hodin po léčbě, a další výsledky , které se dostaví později.

Hmota je pomalá, potřebuje déle, nervy reagují rychleji.

A já jsem vždy po léčbě jsem velmi šťastná, že jsem klientovi mohla pomoci.