Alergie znamená také vykolejený imunitní systém

Kdo jsem….

Jmenuji se Susanne Rieger. Jsem psycholožka a zdravotní sestra se specializací na koučink.

Co se jen pamatuji, chtěla jsem odjakživa uzdravovat lidi. Jak tělesně, tak psychicky.

Nejdříve mě fascinovalo tělo a jeho úžasné schopnosti vlastní regenerace, ale poté jsem se přeci jen rozhodla pro psychologii.

Ale u medicíny jsem zůstala. Poté , co moji klienti přicházeli často s ekzémy, či problémy kůže, žaludku atd. začala jsem i pro ně hledat pomoc v rostlinné říši a tak jsme v Německu s mým kolegou v 80 letech, byli ti první, co zavedli do Evropy čistou Aloi veru a Teebaum olej pro postiženou kůži. Dnes se dá koupit v každé lékárně.

A pak jsem onemocněla sama. Lapidární odpovědi mých lékařů mi ještě dnes znějí v uších: „Je nám líto, ale nedá se nic dělat…porozhlédněte se po  nějaké alternativě“. A tak jsem učinila, co mi navrhli. A uzdravila jsem se. Naprosto. A bez jejich pomoci!

Tím pádem jsem zůstala u alternativní medicíny a psychologie, kde dnes pomáhám klientům s různými problémy. Klienti s alergií tvoří většinu.

Z těchto mých získaných zkušeností za posledních pár let profitujete velmi Vy sami.

Alergie  = Nouzový program duše

Imunitní systém

Naše alergie nám prozrazuje , jak jsme schopni zpracovat naše problémy s okolím  a v nás samých. Zde se ukáže, zda naše duše – a tím i naše podvědomí, se dokáže se životními podmínkami vyrovnat anebo jen velmi těžko.

Klidný člověk, který je vyrovnaný, nevyvine žádnou alergii.

Z hlediska energetiky nejde o to, jaké látky tuto agresivní reakci vyvolávají, ale:

  • Proč reaguje někdo na tyto substance?
  • Spousta studií dokazuje, že naše buňky jsou schopné uložit naše vzpomínky na obavy a traumata.
  • Při určité stimulaci, reagují potom naše buňky dle uloženého vzorce a své paměti.

Pokud se nepodaří alergii zastavit (vymazat), stává se z většiny alergiků  bohužel „multialergik“.

Bioenergetické hledisko

Život je informace tří energetických systémů, které spolu souvisí. Je to tělo a jeho nervový systém. Duše a její systém meridiánů a duch se systémem čaker.

Zde bereme okolí na vědomí a reagujeme na něj. Alergie pro nás , energetiky, neznamená tělesnou nemoc, ale chybný energetický vzorec. Informace nedojdou tam, kam by měly. A pokud ano, jsou to nesprávné, zkomolené informace. Alergie je chybně vedená energie, která zmýlí náš imunitní systém a biochemii těla posune z jejího středu. Tím se tělo stává obětí chybně vedené energie. Z toho se vyvine nejdříve nesnášenlivost látky, osoby či situace a později alergie.

To nejlepší na závěr.

Šance na „zrušení alergie“ – jak to nazýváme , dosahují 73{bd016cf22c3abb8f31c7b061c43d2d0bae2d4b164f3e2e5cc5bf073bc21e0365}, pokud klient vědomě s námi pracuje. Po třetím termínu, odchází 2/3 klientů z naší praxe bez alergie! Podporujeme Vás a Vaše lékaře při Vašem uzdravení. Spolehlivě a bez následků.

Je to pro Vás zajímavé?

V tomto případě nás prosím kontaktujte.